O grze Lost Saga

Lost Saga to darmowa, on-line’owa bijatyka, stworzona przez firmę Nexon, w której możemy zmierzyć się z innymi graczami wcielając się w różnorodnych bohaterów, przedstawiających znane archetypy z historii czy popkultury. Gra od 24 kwietnia znajduje się w otwartej becie, do której dostęp mają wszyscy zainteresowani.

Jednym z najlepszych elementów Lost Sagi jest szeroki wybór dostępnych postaci, które są podzielone na 4 różne kategorie. Dostępni są bohaterowie walczący wręcz, zasięgowi, magowie i „specjalni”. Wśród walczących w zwarciu znaleźć możemy rycerza, gladiatora, wikinga, jak i D’Artagnana oraz Zorro. Gracze preferujący walkę z dystansu mogą wybrać Robin Hooda, kowboja, gwiezdnego komandosa czy szefa mafii. Postacie używające magii są reprezentowane przez szamana, magów ognia i burzy czy cybermedyka. Specjalna kategoria zbiera wszystkich bohaterów, którzy nie pasują do reszty, lub są mieszanką wcześniej wymienionych – saper, korsarz lub gwiazda rocka. W sumie gracze mają do wyboru ponad 100 postaci, więc każdy może znaleźć coś dla siebie.

Tryby rozgrywki są zróżnicowane – zaczynając od klasycznego Deatchmatchu (również drużynowego), poprzez Wojnę o Koronę (zmodyfikowane Capture the Flag), Kamień Mocy (Dominacja) i Wszyscy na Jednego (pewnego rodzaju King of the Hill), kończąc na wymagających starciach z komputerowymi przeciwnikami w trybach Krucjaty i Przygody. Każdy z nich wymaga innej taktyki i doboru bohatera, co zostawia dużo pola do popisu.

Sam gameplay jest wciągający – każda postać ma swoje unikalne zdolności, które może łączyć w kombinacje z umiejętnościami zarówno swoimi, jak i innych bohaterów biorących udział w bitwie. Ponadto, każdy element ubioru, który mamy na sobie pozwala używać innych zdolności, co z możliwością przejmowania akcesoriów innych postaci, daje setki kombinacji.

Regulamin

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków KRS: Sąd rej. Kraków–Śródmieście XI Wydz. Gos. KRS nr 0000294732, NIP: 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).

zobacz cały regulamin konkursu