Instalacja Lost Sagi

Pierwszym krokiem jest pobranie klienta gry – aby to zrobić, kliknij na ten link, który przeniesie Cię na oficjalną stronę Nexon Europe. Po otwarciu tej strony klikamy na przycisk „Pobierz i zainstaluj przy użyciu instalatora Lost Sagi”

Następnie należy zainstalować program pomocniczy Akamai (zupełnie bezpieczny), żeby to zrobić należy zaakceptować Umowę licencyjną i przepuścić program przez oprogramowanie zabezpieczające komputer.

Po zainstalowaniu Akamai akceptujemy Umowę licencyjną gry i Lost Saga zacznie sama się ściągać, jak widać na poniższym screenshocie.

Gdy gra już się ściągnie należy otworzyć ściągnięty plik i zainstalować grę.

Po zakończeniu instalacji włączamy grę poprzez np. kliknięcie na skrót na pulpicie.

Po włączeniu gry wybieramy język i czekamy, aż launcher gry ściągnie wszystkie uaktualnienia. Ten czas możemy wykorzystać na np. zarejestrowanie się w grze ;)

            Miłego grania!

Pierwsze kroki w Lost Saga

Poniżej prezentujemy przygotowane specjalnie dla Was komiksy, które w prosty sposób przedstawiają i wyjaśniają pierwsze kroki w grze Lost Saga. Pamiętajcie, żeby sprawdzać je regularnie, więcej pojawi się wkrótce!

Lobby i Klasy Postaci

Tryby gry

Ekwipunek i UI

Kombinacje

Regulamin

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków KRS: Sąd rej. Kraków–Śródmieście XI Wydz. Gos. KRS nr 0000294732, NIP: 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).

zobacz cały regulamin konkursu